חזור

לראות היום את העיצוב של המחר!

הוועידה השנתית לעיצוב ואדריכלות בהשתתפות אדריכלים ומעצבים בינלאומיים מהארץ ומהעולם!

Hello Future – DESIGN AS an AGENT OF CHANGE

אנחנו בתקופה של שינויים ותהפוכות , העתיד מתהווה לנגד עיננו. בכל רגע  מתהווים ונופלים רעיונות, תאוריות, יזמויות,  חומרים, קהילות. האנושות שעברה טלטלה מתחילה לבנות עתיד חדש. לסמן יעדים חדשים ולהתקדם לכוונם – אמנם עוד לא הגענו לסוף …אבל אנחנו בדרך….

השנה נבחן יחד עם אורחינו השונים כיצד עולם העיצוב והאדריכלות מתווה ומסמן את העתיד. שאלות אשר מעסיקות את המעצבים ואת יוצריה של האומנות השימושית הן אותן שאלות בכל פינה על הגלובוס. היום כבר אין צורך לחדד שעיצוב הינה שפה גלובלית.

ועידת העיצוב אילת היא ועידה בינלאומית  והיא למעשה ״הגראנד פינאלה״ של אירועי העיצוב הבינלאומיים הנחשבים ביותר ב-2022. היא תעסוק במנעד רחב של נושאים מעולמות העיצוב, מעצבים ישראלים ובינלאומיים יציגו את הפרשנות העיצובית שלהם לחיים בתנאים של אי ודאות.

עולם העיצוב בשנת 2022 עסק בגמישות (פלואידיות) ובאסקפיזם ואיפשר את כניסתם של עולמות דיגיטליים וירטואליים. מושגים כמו מטאוורס, NFT, קריפטו מחלחלים אל עולמות העיצוב ויקבלו ביטוי בוועידת העיצוב והאדריכלות – אילת 2022.

עיצוב נועז, ויצרי, תזזיתי, ללא פשרות, ללא גבולות, ראוותני וקצבי מאפיין את 2022  ולכן החלק המעניין ביותר בוועידה הנוכחית  יתבטא בהתגלותה של הריאקציה שתיווצר כתוצאה מהמפגש בין הרעיונות המסורתיים למציאות החדשה בתחומי המגורים, סביבת העבודה, אירוח / מלונאות וכמובן פנאי  – מסעדות מועדונים ובילוי.

המושג "לחיות את הרגע"  כבר לא נחשב למותרות, סדרי העדיפויות השתנו בכל הקשור לעבודה ופנאי. כמו גם נושא הקיימות. בוועידה יוצגו פרקטיקות יצירתיות אשר יכולות באופן מובהק, לקדם סביבות בנויות מתחשבות יותר כמו למשל שימוש בחומרים ממוחזרים (טרנספורמציות חומריות) או עיצוב חללים רב תכליתיים מבלי לפגוע בצורך האנושי בטריטוריה האישית.

בין השאר נעסוק השנה באופן שבו עיצוב יכול ללכוד רעיונות מופשטים בזכות היותו עולם ויזואלי – ריגוש…. היא החוויה עם הרייטינג הגבוה ביותר בעולם האדריכלות והעיצוב אשר יוצגו בועידה באילת!!!

במלון, במסעדה או בחנות, הריגושים הכרחיים כדי להוציא אותנו מסביבת הנוחות הביתית (שגם היא הרי מעוצבת לעילא ולעילא בהתאמה אישית), ואי אפשר כמובן מבלי להציץ למגמות של העיצוב של  2023 שיוגשו ע״י המומחים לדבר.

כל השפע הזה יוגש השנה גם בפאנלים והרצאות יחד עם סשנים של כיתות אומן – Master Class, בראשותם של המעצבים הישראלים והבינלאומיים המובילים בפורומים אינטימיים של עד 30 איש.
*השתתפות מותנית בהרשמה מראש על בסיס מקום פנוי

לפרטים נוספים והרשמה מלאו פרטיכם: