רן ינוב -

רן ומוריס אדריכלות ועיצוב

רן ומוריס אדריכלות ועיצוב

סטודיו רן ומוריס הינו אחד ממשרדי אדריכלי הפנים המוערכים בישראל. מאחוריו ניסיון תעסוקתי נרחב הן בפרויקטים בקנה מידה גדול מאוד והן בעבודה אל מול יזמים קטנים. הסטודיו מתמחה בעיצוב פנים של מרכזים מסחריים וקניונים, בתי מלון, מרכזי ספורט, חנויות ,שטחים ציבוריים בפרויקטי מגורים וכן בתי יוקרה.

בין לקוחותיו ניתן למצוא רשתות מלונאיות: "כרם", "ישרוטל", "מלונות בראון", "קראון פלאזה", חברות כגון "פלאזה סנטרס", "גינדי השקעות", חברת "מקורות", "קרן ריאליטי", "אלה הנדסה" ועוד.

 

רן ומוריס הינם אדריכלים מנוסים בעלי חשיבה יוצאת דופן. במהלך השנים הם צברו את ניסיונם הרב בפרויקטים אותם ניהלו בארץ ובחו"ל.

את הידע והניסיון שרכשנו במשרדים הגדולים, ספגנו והפנמנו אבל יצקנו פנימה את "האני מאמין" שלנו עם עבודת צוות, חשיבה צעירה וחתירה מתמדת להיות מובילים"

"לאורך הזמן ומתוך הניסיון שלנו הצלחנו לפתח עקרונות עבודה והתנהלות שעובדים  אחרת על מנת להגיע לתוצאה מקסימאלית איכותית ומשביעת רצון עבורנו ועבור לקוחותינו.

הסטודיו מטפל בפרויקטים בקני מידה גדולים וקטנים, מחנויות, מלונות בוטיק יוקרתיים ועד קניון רחב ידיים.

"אנחנו יודעים לטפל בכל סדר גודל של פרויקט עם המורכבות המאפיינת אותו,  אם הוא חנות של 35 מ"ר, מלון או קניון בן 90,000 מ"ר. הטיפול והיחס שלנו בכל קנה מידה של פרויקט הוא אחד. מקסימום מחויבות ללקוח ועיצוב בלתי מתפשר."

 

חדשנות, פרקטיות, שירותיות וחתירה תמידית ל-100% שביעות רצון לקוחות הינם מערכי הסטודיו הבולטים.

"אחד מהעקרונות המנחים שלנו הוא עבודה במעורבות אישית. אין אצלנו בירוקרטיה."

"אנו עומדים לשרות לקוחותינו בכל זמן ועת עם מעורבות מוחלטת בכל הנעשה בפרויקט."

"מאחר ואנו יושבים בצומת המשקיפה על כל הבניין ועל כל המתכננים והיועצים, לנו יש את הראייה של התמונה הכוללת ואת היכולת לשלוט בתוצאה הסופית."

 

www.ranandmorris.com

 


חזרה לעמוד הראשי

מושבים קשורים