ערן בינדרמן -

ערן בינדרמן אדריכלות ועיצוב

משרד ערן בינדרמן אדריכלות ועיצוב

משרד ערן בינדרמן אדריכלות ועיצוב עוסק במגוון פרוייקטים בארץ ובחו”ל תוך התמחות במגורים בקני מידה שונים: שכונות, מגדלים, בתים פרטיים ואתרי נופש. האדריכלים העובדים בצוות המשרד נבחר בקפידה על סמך הישגיהם המקצועיים והאקדמיים ומידת התקשורת שלהם עם צוות הביצוע והלקוחות. העבודה נעשית בשיטת סטודיו פתוח- אין היררכיית עבודה והצוות עובד בשיטה רוחבית. מצוינות הן במתן שירות יעיל ומהיר והן כמובן בתכנון, ביצוע ועיצוב הם אבני הדרך של המשרד. חשיבה ירוקה מוטמעת בכל פרויקט בו אנו עוסקים.

כל הפרויקטים הינם תחת פיקוחו האדוק של אדריכל ערן בינדרמן בוגר תואר אדריכלות מהטכניון 1996 ותואר שני מביה”ס ברטלט בלונדון באוניברסיטת UCL  תחת ניצוחו של סר פיטר קוק. ערן בעל ניסיון מצטבר של למעלה מ-20 שנות עבודה בתחום.

תהליך:

תהליך תכנון אדריכלי הינו תהליך מורכב מאד אשר מצריך מאמץ לא רק מאיתנו, כי אם גם מלקוחותינו. הדיאלוג מסייע ללקוח להבין את רצונותיו, ומאפשר הבנה ועמידה בציפיות המוצר הסופי. התחביר הצורני של המשרד אינו מוגבל מראש בתוך גבולות סדורים אלא פתוח במתכוון על מנת לאפשר תהליך יצירה חופשי ככל הניתן. יחד עם זאת, ישנה חתימת יד ברורה אשר באה לידי ביטוי בשימוש באור טבעי, הרמוניה של פלטת החומרים ואופן חלוקת החלל וקנה המידה.

השראה:

השראה אפשר לקבל מכל דבר. לעיתים ה”מוזה” נוחתת מלמעלה סתם כך, ולעיתים דרושה מלאכת מחקר וחפירה לעומק. בדרך כלל, ההשראה מגיעה מהצטלבות של כמה תחומים שלא בהכרח קשורים זה לזה, ויחד בתזמון מדויק, נוצר רעיון מקורי.

סביבה:

ראיית העולם שלנו מושתתת על ערך עליון של כיבוד הסביבה והחברה שבה אנו חיים. שאלות פרקטיות אשר יוצאות מתוך דפוסי חיים יומיומיים, בצירוף חשיבה כלכלית רציונלית, יוצרות פעמים רבות בפרויקטים שלנו חוויות חלליות חדשניות ובלתי צפויות.

חדשנות:

בכל פרויקט במשרד, אנו מאתגרים את עצמנו לייצר אלמנט חדשני כלשהו. הנ״ל יכול להיות חומר חדש או שימוש בחומר קיים בצורה חדשנית, שימוש מקורי בתאורה, יצירת חוויה חללית שונה ועוד.

יופי:

עבורנו, יופי הינו ערך תרבותי מחולל שינוי חיובי לסביבה ולחברה, ויש לו חשיבות

עליונה בכל קנה מידה. אנו שואבים רעיונות אסטטיים מהסביבה הפיסית,

הטבע והתרבויות העוטפות אותנו.

ניתן ללמוד עוד עלינו ועל עבודתינו באתר הבית: www.bdm-arc.com

פרוייקטים נבחרים.

חלק  מהפרויקטים נעשו בשותפות עם אדר’ רמה דותן. מזה שנה המשרד שלי עצמאי ללא שותפויות.

בקרו באתר ערן בינדרמן אדריכלות ועיצוב


חזרה לעמוד הראשי

מושבים קשורים