יובל סמואלוב -

סטודיו סמואלוב

אני מאמין שעיצוב טוב מתחיל בסיפור טוב.

הפוקוס שלי הוא תמיד על חווית המשתמש, כי עיצוב מוצלח באמת הוא כזה שנוגע באנשים ונחרט בזיכרון. אסתטיקה היא מבחינתי אוויר לנשימה, אבל היא ממש לא חזות הכל. התמזל מזלי והצלחתי להקיף את עצמי בסטודיו בצוות של מעצבות מעולות, וביחד אנחנו מעצבים מקומות מדהימים עבור לקוחות בארץ ובעולם.

יש לי תואר ראשון בפילוסופיה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בתחום שנקרא "עיצוב סביבות נראטיביות" מאוניברסיטת Central Saint Martins בלונדון. אני אוהב לדבר, אבל מקפיד תמיד שהדברים יהיו מגובים במעשים והישגים.

 

סטודיו סמואלוב

בסטודיו סמואלוב מתמחים בעיצוב חווית משתמש שמעבירה מסר ונחרטת בזיכרון, ותרגום שלה לעיצוב פנים של חלל. אנחנו מלווים חברות ויזמים בתהליכי חקירה ועיצוב, שמטרתם להגביר את הקול הייחודי שלהם באיזורי העבודה, השירות או המכירה. התוצאה- עיצוב שנוגע באנשים ומניע לפעולה.

​הסטודיו כולל שישה מעצבים ואדריכלים ונמצא ביפו, ומעצב פרויקטים בארץ ובעולם. תחומי העיסוק המרכזיים שלנו הם משרדים וחללי שירות, מתחמי פנאי, קמעונאות ואולמות תצוגה. עם נסיון של מאות אלפי מטרים מרובעים בכל גודל וצורה, אנו מתגאים ביצירת ערך אדירה עבור הלקוחות שלנו. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. קשובים, זמינים, מגיבים מהר ומלווים כל פרויקט מקרוב עד לסיום המוצלח.

אף פעם לא נסתפק במה שעל פני השטח. תמיד נחפש ליצור את חויית השימוש המוצלחת והאפקטיבית ביותר. כי עיצוב יפה זה כמובן חשוב, אבל רחוק מלהיות כל העניין. אנחנו מביטים תמיד על התמונה הרחבה ומייצרים פתרונות מדויקים והזדמנויות ללקוחות שלנו ולמשתמשים השונים בחלל.

​הסטודיו ערוך לתת מענה מקיף ומהיר לכל האספקטים של הפרויקט, החל בפיתוח הקונספט וחלוקת החלל, דרך כל המערכות הטכניות, ועד לריהוט והפריטים המשלימים הקטנים ביותר. תהליך מובנה של פיתוח חווית לקוח מאפשר לנו להעמיד לכל פרויקט אסטרטגיית עיצוב מהודקת, העומדת בבסיס של כל בחירה והחלטה. את אותה גישה אנו רותמים גם לעמידה ביעדי לוחות הזמנים והתקציב.

בקרו באתר סטודיו סמואלוב

 


חזרה לעמוד הראשי

מושבים קשורים