ורד גינדי -

גינדי סטודיו

גינדי סטודיו הינו משרד אדריכלים המעסיק כ-15 אדריכלים, הנדסאים ומעצבים ועוסק בעיקר בתכנון פנים של משרדים ובתי מלון. המשרד מנוהל על ידי אדריכלית רשומה ורד גינדי, בוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב בפילוסופיה ותואר שני מקצועי מאוניברסיטת טורונטו באדריכלות (M.Arch).

לאחר ניסיון עשיר בקנדה בתכנון והקמה של מבני ציבור כולל בתי ספר ומרכזים קהילתיים, חזרה ורד גינדי לישראל והתברגה כאחת המעצבות הבולטות היום בתחום עיצוב הפנים של חברות גלובליות וישראליות, ומנצחת על תכנון משרדי חברות כגון גוגל, קמפוס מיקרוסופט החדש (בשיתוף גוטסמן שמלצמן אדריכלים), קמפוס מובילאיי החדש בירושלים, סאפיינס, BMC, מרכזי פיתוח של ג'נרל מוטורס ודיימלר (מרצדס), אורקל, Deloitte ובנקים כגון HSBC, CITI BANK, ובנק הפועלים.

הסטודיו מציע ללקוחותיו את השילוב בין אדריכלות, עיצוב, עיצוב מוצר, עיצוב גרפי וטכנולוגיה מתקדמת – זאת תוך כדי שימוש בתוכנות דו ותלת מימד חדשניות, לאורך כל תהליך גיבוש הקונספט המשותף וליצירת חללים בלתי נשכחים. הסטודיו מתמחה בהובלת תהליכי מעבר של חברות, הן בצד האדריכלי/עיצובי, תוך כדי בניית  DNA ייחודי לפעילות והן בצד האנושי/הסברתי (change management) תוך כדי בניית פרוגרמה מכונה וסיוע בהובלת התהליך הפנים ארגוני.

לכל פרויקט המורכבות והדרישות הייחודיות לו. בסופו של היום- אנו עוסקים בתכנון חללים לאנשים ועוסקים בחוויה היומיומית שלהם. על ידי מחקר והבנת הצרכים, הסטודיו רוקם פתרונות יצירתיים (מותאמי לוחות זמנים ותקציבים) על מנת לענות באופן המיטבי ביותר על הדרישות- מרגע הרעיון הראשוני ועד לפרט האחרון.

האני מאמין של הסטודיו טמון בדגש המיוחד לקשר בין יעילות החלל (משרדים או מלונאות) לבין חווית המשתמש (user experience), תוך כדי העברת המסר של הארגון. מתחילת הפרויקט ועד סופו, מנוהל התהליך התכנוני ביד רמה על ידי צוות הסטודיו ומנהלתו באופן אישי, בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

 


חזרה לעמוד הראשי

מושבים קשורים